Women on Waves / Kobiety na falach

Identyfikacja wizualna Women on Waves, dzięki uprzejmości Women on Waves

Women on Waves – wędrowna klinika aborcyjna – założona w Holandii w 1999 roku przez Rebeccę Gomperts, lekarkę z wykształceniem artystycznym. Na wystawie Robiąc użytek Kobiety na Falach pojawiają się także w katalogu działań zaczerpniętym z archiwum Arte Útil.

Chętnych do wsparcia organizacji zachęcamy do przekazywania małych i dużych kwot na nasze konto lub czekiem. Szczegóły poniżej:

Nr konta: 3316
Bank: ING
BIC: INGBNL2A
IBAN: NL54 INGB 0000003316

Adres banku:
P.O. Box 1800
1000 BV, Amsterdam
The Netherlands.

Odbiorca:
Women on Waves
P.O. Box 15683
1001 ND Amsterdam

Raport prezentowany na wystawie składa się z logotypu Women on Waves wyprodukowanego przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz informacji dotyczących możliwości finansowego wsparcia organizacji. Dzięki uprzejmości Women on Waves.